
Потужний повербанк Power Bank 50000 mAh Remax RPP-321 швидка зарядка 22,5Вт QC+PD
1 660 ₴
- Немає в наявності
- Код: RPP-321
REMAX RPP-321 - зовнішній акумулятор на 50000 мАг, здатний заряджати 3 телефони одночасно. Сам повербанк заряджається кабелем micro-USB або Type-C. Завдяки підтримці найпоширеніших технологій швидкого заряджання Quick Charge 3.0 і Power Delivery, на заряджання сумісних моделей гаджетів і самої портативної батареї витрачається менше часу. Поточний рівень заряду у відсотках відображається на маленькому екрані. Вбудований ліхтар не тільки допоможе освітити темний простір, а й замінить настільну лампу.
Практичний і компактний
REMAX RPP-321 виготовлено з якісних і міцних матеріалів: пластику та полікарбонату, стійкого до впливу високих температур. Його досить великі габарити: розмір - 148×68×63 мм, вага - 995 грам - компенсуються багатофункціональністю пристрою.
Універсальний
Ємності вбудованого акумулятора в 50 000 мАг вистачить не тільки щоб підзарядити батарею ваших мобільних помічників під час короткострокових поїздок. З таким запасом енергії можна сміливо вирушати в тижневий похід. У повербанка кілька інтерфейсів різного типу: двосторонній порт USB Type-C, а також два вихідних USB-порти. Він підходить для підзарядки багатьох гаджетів: телефонів, плеєрів, селфі-палки, планшета та інших мобільних апаратів. Крім того, вихідні порти можуть працювати паралельно і заряджати одразу кілька пристроїв.
Заряджає швидко
Зовнішній акумулятор підтримує режим швидкої зарядки і може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи в найкоротші терміни. Зверніть увагу, що пристрій, який заряджається, має також підтримувати прискорену зарядку. В іншому разі ввімкнеться стандартний режим роботи.
Контроль рівня заряду
На торцевій частині корпусу розташований невеликий екран. Щоб дізнатися поточний рівень заряду, потрібно тільки натиснути кнопку. Повербанк відразу обчислить кількість енергії, що залишилася, і відобразить її у відсотках на дисплеї. Ця функція допоможе вам завжди точно визначати момент, коли пристрій пора підключити до зарядного.
Замінює ліхтар
Вбудований світлодіод дає змогу використовувати повербанк як настільну лампу, дорожній або кемпінговий ліхтар. Завдяки наявності петлі REMAX RPP-321 зручно носити, тримаючи в руці або підвісивши на рюкзак. А щоб не тримати його в руках, його можна підвісити за зашморг на найближчу гілку.
Технічні характеристики:
Виробник: Remax
Категорія: Power Bank
Колір: Білий
Швидка зарядка:
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Вхід:
MicroUSB
Type-C
Вихід:
Type-C
2 USB
Вихідний струм, А: 3
Додатково:
Широка сумісність (Compatible)
З вбудованими кабелями
Місткість, мАг: 50000
Індикація: LED дисплей
Матеріал корпусу: ABS/PC пластик
Модель: RPP-321
Потужність, Вт: 22.5
Тип акумулятора: Li-Pol
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 22.5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Ремінець на руку, Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 63 мм |
| Вага | 995 г |
- Ціна: 1 660 ₴









