Портативна зарядна станція E3 300Вт 80000 mAh
Зарядна станція E3, оснащена потужністю 285 Втч, піковою потужністю 600 Вт, безшумним охолоджувальним вентилятором, вбудованим 3-рівневим світлодіодним підсвічуванням і режимом SOS для задоволення ваших потреб на відкритому повітрі. РК-екран показує всі електростанції робочий стан легко і своєчасно.
Ідеально підходить для аварійного живлення, активного відпочинку та домашнього резервного копіювання.
Особливості:
Це нова електростанція для зарядки приладів з можливістю живлення від сонячної батареї та функцією бездротової зарядки. Створіть свій власний портативний міні-генератор у себе вдома або на природі!
Зручна, компактна і легка, зарядна станція E3 від AGENT підійде як для домашнього використання, так і для коротких поїздок, але хочеться бути впевненим у можливості підзарядити пристрої.
За допомогою E3 можна підзарядити невеликі прилади, мобільні пристрої, ноутбук. Сама електростанція заряджається від мережі, від сонячної батареї або від прикурювача в автомобілі. Таким чином, із зарядною станцією E3 ви можете облаштувати сонячний міні генератор і використовувати його як альтернативне джерело енергії.
Зарядна станція E3 буде корисною в разі короткочасного відключення електроенергії та одно- або дводенних поїздок за місто.
E3 підходить для живлення таких пристроїв:
Ноутбуки, нетбуки, лептопи, фото- та відеокамери.
Мобільні пристрої зв'язку: смартфони, планшети - ви можете заряджати їх, використовуючи функцію бездротової зарядки.
Споживча електроніка з роз'ємами USB-C, USB-A: браслетів, зубних щіток, ліхтариків тощо.
Медичні пристрої з невеликим енергоспоживанням.
Вентилятори, портативні автомобільні холодильники.
Характеристики:
Портативна електростанція 285Wh- (80000mAh)
Номінальна потужність: 300 Вт
Пікове навантаження: 600Вт
Ємність: 285Wh
Тип батареї: Li-ion
Виходи: 3хUSB, 1xType-C, 2xDC 5521 (13.6V/10A), вихід для зарядного пристрою автомобільного акумулятора 12V/24V
Вхід постійного струму: 10-43V/8A, 100 Вт
Бездротове заряджання: 10 Вт
LED: освітлення і SOS
Розміри: 250x141x137 мм
Вага: 2.9 кг

Сертифікація:
Видатна гарантія безпеки, зовнішні генератори 3E мають сертифікацію ETL. Портативний генератор оснащений надбезпечною системою управління батареями, повним захистом від одночасного заряджання і розряджання. Акумулятори автомобільного класу роблять ваші пригоди на свіжому повітрі більш прекрасними.
Комплектація:
Портативна електростанція E3.
Оригінальна коробка.
Кабель зарядки від мережі.
Кабель зарядки від прикурювача авто.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 3E |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 80000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | Type-C, USB Type-A, Розетка AC 220В, DC, USB, Wireless Charger |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Кількість розеток | 1 |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 137 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Вологозахищений корпус |
- Ціна: 12 899 ₴








