Біговел дитячий 4-х колісний з музикою зелений
Особливості:
Дитячий велобіг для дітей молодшого віку: наш дитячий велобіг призначений для малюків у віці від 12 до 24 місяців і призначений для розвитку в дитини балансу, рульового керування та моторики, щоб дитина могла рости щасливою.
Міцний і безпечний: наш міні-велосипед не має гострого дизайну, тому ваша дитина не ризикує подряпатися під час використання. Немає педалі і повністю розширене закрите колесо, щоб не затискати ніжки дитини. Обмеження повороту 135° і гравітаційне рульове управління, не відриваючись від землі, щоб дитина не перекинулася.
Барвисте освітлення і музичний дизайн: щоб дітям було веселіше, ми додали барвисті вогні і функцію відтворення музики в передній частині біговела, і ви можете перемикатися на різні англійські пісні за допомогою кнопок. Зверніть увагу: в комплект цього біговела для малюків не входять батарейки. Вам необхідно підготувати три батарейки типу АА.
Легко збирати і переносити: дитячий біговел важить всього 1,3 кг, що дає змогу вам і вашій дитині легко брати і переносити його. Колеса дитячого велосипеда оснащені нековзним безшумним покриттям, яке не зашкодить підлозі і підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. У комплект поставки ходунків-біговелів входять інструкції з установки, і ви можете встановити їх за лічені хвилини, дотримуючись інструкцій.
Подарунок для хлопчиків і дівчаток на 1 рік: призначений для хлопчиків і дівчаток 1-2 років. Цей дитячий беговел пройшов випробування на безпеку і виготовлений з безпечних матеріалів. Подарунки на 1 рік хлопчикові і дівчинці, іграшки для 1 року хлопчика і дівчинки, подарунки на перший день народження для хлопчиків і дівчаток.
Характеристики:
Вік: 1-5 років.
Вантажопідйомність: 40кг.
Вага: 1,3 кг.
Матеріал: Пластик.
Висота від підлоги до керма: 39см.
Розмір колеса: 6» (15.2 см).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Діаметр колеса/диска | 6" |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 4 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴







