Дитячий легкий біговел 12 дюймів Xerwei Червоний
Спортивний 12-дюймовий біговел для дітей 2-7 років, дитячий
Особливості:
Це фантастичний перший велосипед і чудовий інструмент для ваших дітей, щоб освоїти основи їзди на велосипеді та тренувати баланс.
Легко зібрати, зручно використовувати
Використовує потовщені та міцні гумові шини, що дають змогу подорожувати бездоріжжям без проколів.
М'яка подушка сидіння дасть змогу вашим дітям довгий час насолоджуватися їздою.
Характеристики:
Відповідний зріст дітей: 80-130 см.
Вага нетто: 3,8 кг
Основні матеріали: нейлон зі скловолокна.
Розмір всього велосипеда: 87*32*54 см.
Максимальне навантаження: 50 кг.
Тип шини: гумове надувне колесо.
Регульоване сидіння: 31-42 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Інше Видавництво |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Червоний |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



