Дитячий біговел 12 дюймів Bike Balance блакитний
Біговел стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий велобіг з барвистими написами оснащений зручним сидінням, великими колесами і міцною рамою, що дає змогу його використовувати тривалий час і забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Велобіг виконаний у формі двоколісного велосипеда. Однак, на відміну від нього, у велобіга відсутні педалі та ланцюг. Ця особливість і визначає принцип катання на ньому, що нагадує їзду на толокарі. Єдиною відмінністю є той факт, що сидячи на велобігу і відштовхуючись ніжками від землі, необхідно тримати рівновагу.
Велобіговел має раму з міцної сталі, колеса з надувної гуми, затискач керма металевий, а сидіння виготовлене зі шкірозамінника. Кермо у цього біговела не оснащене ні дзвінком, ні гальмом.
Якщо ви шукайте велосипед початкового рівня для вашої дитини, купити біговел 12 дюймів буде чудовим рішенням, адже за його допомогою дитина швидко та без особливих зусиль навчиться тримати баланс і керувати велосипедом.
Характеристики:
Вік: 2-5 років.
Вантажопідйомність: 50кг
Вага: 4 кг
Матеріал: Легкі та міцні сплави
Розмір: 380*920*540mm
Висота від підлоги до керма: 52см
Розмір колеса: 12 дюймів, надувне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 1 року |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Блакитний |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴



