Дитячий складаний біговел надувні колеса 12 дюймів Baby Bays Рожевий
Характеристики:
Розмір: Д: 92 x В: 55 см.
Розмір колеса: 12 дюймів.
Власна вага: близько 4 кг.
Вантажопідйомність: 50 кг.
Швидка складається і розкладається.
Підходить для віку: від 2 років і старше.
Особливості:
Цей збалансований біговел підходить для тренувань дітей з ходьби, вирізняється чудовою якістю, розумною ціною і дуже економічністю.
Їзда на цьому велобігу для дітей не тільки зручна, а й стимулює їхній інтерес до навчання і спорту. Тому для батьків купівля цього велосипеда - відповідальний і розумний підхід! Для дітей катання на цьому велосипеді - одне задоволення!
Назва нашого продукту - біговел. Складаний біговел з нейлону зі скловолокна, розширені накачані шини.
Для перших велосипедистів - це був перший велосипед, найбільш підходящий для ранніх велосипедистів. Розроблено спеціально для всіх дітей.
Легко зібрати - швидкознімне кріплення, регульована зручна еластична подушка з поліуретану, велосипед росте разом з дітьми.
Lightweight - ультралегкий дитячий біговел. Легко піднімати і брати з собою вам і вашим малюкам.
Цей унікальний біговел створений для того, щоб рости разом з вашою дитиною. Висота сидіння регулюється, так що ваш партнер зможе кататися на велосипеді з віком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 100 ₴



