Біговел дитячий 12 дюймів Baby Cycle Зелений
Біговел стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколісного велосипеда!
Яскравий велобіг з барвистими написами оснащений зручним сидінням, великими колесами і міцною рамою, що дає змогу його використовувати тривалий час і забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Велобіг виконаний у формі двоколісного велосипеда. Однак, на відміну від нього, у велобіга відсутні педалі та ланцюг. Ця особливість і визначає принцип катання на ньому, що нагадує їзду на толокарі. Єдиною відмінністю є той факт, що сидячи на велобігу і відштовхуючись ніжками від землі, необхідно тримати рівновагу.
Велобіговел має раму з міцної сталі, колеса з надувної гуми, затискач керма металевий, а сидіння виготовлене зі шкірозамінника. Кермо у цього біговела не оснащене ні дзвінком, ні гальмом.
Якщо ви шукайте велосипед початкового рівня для вашої дитини, купити велобіг 12" Corso JR-01309 буде чудовим рішенням, адже за його допомогою дитина швидко і без особливих зусиль навчиться тримати баланс і керувати велосипедом.
Характеристики:
Вік: 2-5 років.
Вантажопідйомність: 50 кг.
Вага: 4 кг.
Матеріал: Легкі та міцні сплави.
Розмір: 380*920*540mm.
Висота від підлоги до керма: 52см.
Розмір колеса: 12 дюймів, надувне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 900 ₴



