
Пенні борд "Penny Cruiser" з ручкою Рожевий
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 108-YB
+380 (68) 912-07-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенні Борд Penny Cruiser з ручкою призначений для дітей з масою до 60 кг і пропонує універсальне застосування як у міських умовах, так і для освоєння простих трюків. Він оснащений міцною і легкою пластиковою дошкою з яскравим принтом, має спеціальний рельєфний малюнок для запобігання ковзання ніг і зручний виріз для перенесення.
Характеристики:
Розміри скейта: 58.5х16х10 см
Яскравий принт
Міцна і легка пластикова дека
Виріз у деці для зручності перенесення
Рельєфний малюнок на деці
Матеріал підвіски: міцний алюміній
Регулювання жорсткості підвіски
Діаметр коліс: 58 мм
Колеса з поліуретану, що світяться
Клас підшипників: ABEC-7
Максимальне навантаження: 60 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Жорсткість коліс | 80А |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 58 мм |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Вага | 1800 г |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58.5 см |
| Ширина | 16 см |
| Товщина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






