Самокат двоколісний міський D-MAX 230 - стильний і функціональний міський самокат для активного проведення часу і пересування по місту.
Опис товару:
Такий самокат вирізняється наявністю переднього і заднього амортизаторів, що робить катання комфортнішим і безпечнішим.
Підійде дітям від 5 років. Ця модель самоката має міцну металеву раму, два поліуретанових колеса і підніжку з нековзною поверхнею. Наявність переднього і заднього амортизаторів і збільшеного переднього колеса роблять самокат більш маневреним. Зручне кермо з гумовими накладками для рук і ножні гальма дадуть змогу дитині керувати рухом самоката і контролювати швидкість. Висота керма може регулюватися залежно від зросту дитини. Для тривалих прогулянок передбачено тримач для пляшечки з водою.
У самокаті D-MAX 230 передбачена складна і розбірна конструкція (виймається кермо), що дає змогу його зручно зберігати і перевозити.
Характеристики:
Вік: від 5 років.
Макс. навантаження: 100 кг.
Тип конструкції: складна, розбірна.
Габарити: 98 - 38 - 95 см.
Розмір підніжки: 43 - 13/35 см; Висота керма: 93 - 102 см.
Матеріал рами: алюміній.
Кількість коліс: 2 шт.
Діаметр переднього колеса: 230 мм.
Діаметр заднього колеса: 200 мм.
Матеріал коліс: PU; Гальмо: ножний.
Розмір коробки: 93 - 16 - 38 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 230 мм |
| Висота рульової стійки | 105 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 6.3 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 3 200 ₴





