Розкладне крісло садовий шезлонг - 3 положення з підголівником
- Розкладна конструкція з регулюванням положення в 3-х положеннях: НАПІВ СИДЯЧИ, НАПІВ ЛЕЖАЧИ І ЛЕЖАЧИ
- На спинці є підголівник, який можна рухати вгору та вниз.
- Оболонка виготовлена з міцного та дихаючого матеріалу, стійкого до погодних умов.
✅ Основні функції та переваги:
- МІЦНА СТАЛЕВА КОНСТРУКЦІЯ
- готовий до використання з коробки,
- скручування не потрібно
- ДО 110 КГ
- Стійка опора для спини
- зручна опора для ніг
- нержавіюча тканина
- легко чистити
- розсувний підголівник
- протиковзкі ніжки
- у складеному стані займає мало місця
➡️ 3 ступені регулювання нахилу
- НАПІВСИДІННЯ
- Напівлежачий
- Лежаче
✅ СКЛАДНА САДОВА лежанка
✅ Готуйтеся до відпочинку та розслаблення на свіжому повітрі
Розкладний шезлонг можна встановити в 3 зручних положеннях: напівсидячи, напівлежачи і лежачи. У складеному стані він займає дуже мало місця, тому його легко зберігати та транспортувати в автомобілі. Ви можете легко взяти його у відпустку, на пляж або поставити будь-де на терасі чи в саду.
✅ Технічні дані:
- Рамка: сталь, порошкове покриття
- Аксесуари: підголівник
- 3 рівні: напівсидячи, напівлежачи, лежачи
- Навантаження: до 110 кг
- Стійкість до погодних умов: ТАК
- Висота спинки: 65 см
- Ширина сидіння: 47 см
- Глибина сидіння: 45 см
- Довжина: 153 см
- Вага набору з упаковкою: 4,8 кг
✅ Вирішіть, як відпочити
✅ У вас є 3 предмети на вибір
Крісло можна встановити в 3-х положеннях: НАПІВСИДЯЧИ, НАПІВ-ЛЕЖАЧИ І ЛЕЖАЧИ. Також є автоматичне регулювання підніжки. Після розкладання крісла голова та ноги займають зручне положення, ідеальне для відпочинку.
✅ Чому варто купити наш шезлонг?
- 1.ЗРУЧНА СПИНКА - це стійке положення для спини та опора для ніг.
- 2. ДИХАНИЙ МАТЕРІАЛ - ідеально підійде вам, дихає та легко чиститься
- 3. АНТИКЛИЗКІ НІЖКИ - запобігають пересуванню шезлонга на слизьких і гладких поверхнях
- 4. ЛЕГКЕ СКЛАДАННЯ - шезлонг легко складається і розкладається, а в складеному стані займає мало місця і його легко переміщати
✅ Підголовник для більшого комфорту
✅ Регулюється вгору/вниз
Підголівник, що кріпиться до крісла, фіксується на гумці. Ви можете рухати його вгору або вниз по спинці. Ви можете тримати його під головою або підтримувати спину в положенні лежачи.
Продукт цінується та рекомендований!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал виготовлення | Тканина |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 65 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Сталь |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 153 см |
| Ширина | 47 см |
| Вага | 4.8 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка-підголівник | Так |
| Столик | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴









