Гірлянда електрична водоспад мультиколір 3х2м 320LED
LED гірлянда - одна з найпопулярніших варіантів святкової ілюмінації. Вона безпечна, економно споживає електроенергію, чудово переносить температурні перепади та підвищену вологість.
За допомогою мініконтролера можна вибирати режими світіння, створюючи різні світлові ефекти.
Технічні характеристики
Колір: RGB - багатоколірний
Довжина: 3х2м
Кількість ламп: 320LED
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Колірна гамма | RGB |
| Напруга | 220 В |
| Кількість світлодіодів | 320 шт. |
| Форма лампочки | Класична |
| Упаковка | Коробка |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴






