
Літаюча куля спіннер - бумеранг FlyNova, що світиться
600 ₴
- В наявності
- Код: 784930233
Літаюча куля - це дуже захоплива та інноваційна іграшка для різного віку, яка подарує море вражень та справжнє задоволення не лише дитині, а й дорослому.
Особливості та переваги:
Іграшка розвиває швидкість реакції, спритність і увагу, а також координацію рухів вашої дитини.
Два гвинти - шестилопатевий і трилопатевий, що обертається в протилежному напрямку щодо основного.
По внутрішній частині натягнута стрічка з яскравими RGB світлодіодами. Під час роботи куля переливається різними кольорами і має дуже гарний вигляд.
Заряду акумулятора вистачає приблизно до 10 хвилин роботи.
Заряджається куля 25-30 хв.
Матеріал сферичної оболонки досить гнучкий і пружний, завдяки чому кулі не страшні падіння.
Функції:
Запускається куля струшуванням її рукою.
Нахиливши літаючу кулю назад і злегка вгору, киньте її, і вона чарівним чином повернеться у вашу руку, як бумеранг.
Нахиливши літаючу кулю вперед, киньте її і вона полетить прямо.
Тримаючи кулю рівно, підкиньте її вгору, куля злетить і плавно опуститься.
Запустивши кулю і поклавши її на долоню, вона може левітувати в руці.
Щоб зупинити кулю, необхідно її перевернути і струсити.

Характеристики:
Заряд від USB шнура;
Час заряджання: близько 25 хвилин;
Тривалість роботи: до 10 хвилин;
Діаметр кулі: 95 мм;
Вага: 27 г;
Вага упаковки: 170 г;
Розмір упаковки: 100х100х100 мм.
Комплектація:
Літаюча куля;
Фірмова упаковка;
USB-кабель;
Посібник користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flynova |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, USB-роз'єм |
| Мови | Англійська |
| Вага | 170 г |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 600 ₴





