Самокат трюковий USA 99 Синій з високим кермом
Вага - 3700 гр
Система керма - Поворотна.
Матеріал - Алюміній.
Розмір платформи (дека) - Ширина - 12см - Довжина - 50см
Антиковзаюче покриття - (наждачка).
Регулювання висоти керма - Ні.
Максимальна висота від підлоги - 93см
Матеріал коліс - Меттал - Колесо - PU (120MM)
Повний розмір коліс - Переднє - 12см Заднє - 12см
Діаметр коліс - 12см
Підшипник - АВЕС-9.
Гальмо - Задній.
Вік - Від 8 років.
Максимальне навантаження - 120 кг.
Складна конструкція - Ні.
Розбірна конструкція - Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USA Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота рульової стійки | 93 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴






