Дитяча скарбничка-сейф для грошей Машини
У житті кожної дитини настає момент, коли вона починає цікавитися
грошима, а також можливістю накопичити їх і приховати від сторонніх.
Унікальна машина-сейф у вигляді інкасаторської вантажівки просто створена для
майбутніх мільйонерів, банкірів або бізнесменів! Ця модель в ігровій формі
допоможе юним економістам збирати монети та паперові гроші, а також
зберігати їх під надійним захистом кодового замка. Іграшка-скарбничка банківський
Вантаж не залишить байдужою жодну дитину, вона викликає здивування,
Діти будь-якого віку мають великий інтерес і захоплення. Такому подарунку буде радий
кожен!
Особливості:
іграшка 3-в-1: скарбничка, сейф, машина
вбудований автоматичний купюроприймач
звукові сигнали та різні мелодії
оригінальний дизайн сейфа (скарбнички) у вигляді автомобіля
відкриття сейфа за паролем
круті колеса
Технічні характеристики:
Тип: електронна скарбничка-сейф
Вік: 3+
Типовий пароль: 0000
Матеріал: ABS
Живлення: 3 батареї AA (в комплекті не включено)
Розмір: 12,5 x 13 x 30,5 см.
Вага: 550 гри.
Комплектація:
Машина сейф-скарбничка
Інструкція англійською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота | 18.5 мм |
| Глибина | 12.5 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 13.5 мм |
- Ціна: 600 ₴






