Скейтборд дерев'яний жовтий "LUKAI"
Розмір деки 80 х20. н
Матеріал 7 шарів клена.
Покриття протиковзне покриття.
Колеса 50 х 30 мм; PU.
Подшипники ABEC-7.
Високошвидкісний безшумний підшипник.
Підвіска посилений поворотний механізм.
Максимальне навантаження 80 кг.
Купити товар у нас дуже просто та вигідно — Вам потрібно лише вибрати дизайн, колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lukai |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2000 г |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр коліс | 55 мм |
| Жорсткість коліс | 80А |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Товщина | 1.5 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




