Скейтборд червоний із захистом у подарунок
Розмір деки 80 х19.
Матеріал 7 шарів клена.
Колеса 55 х 45 мм; PU/80А
Підшипники ABEC-7 - Високошвидкісний безшумний підшипник.
Максимальне навантаження 80 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Жорсткість коліс | 80А |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Товщина коліс | 35 мм |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 1.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



