Каркасний дитячий басейн Intex 57173 Розмір 122х122х30 см
Збірний каркасний квадратний басейн
Цей каркасний басейн має таку саму якість, як і інші великі та дорогі басейни. Тобто, незалежно від розміру басейну, якість завжди буде на вищому рівні.
Встановлення басейну - справа не важка, але все одно потребує уваги.
Для початку Вам потрібно підготувати ділянку:
1) максимально вирівняти її;
2) засипати вирівняну ділянку піском або ж купити спеціальну підстилку для басейну
Підготувавши ділянку, Ви починаєте збирати каркасний басейн. Процес установки буде містити в собі такі етапи:
1) акуратно витягуєте басейн з коробки, кладете його на те підготовлене місце;
2) починаєте збирати сам каркас басейну, використовуючи інструкцію;
3) зібравши басейн, починаєте наповнювати його водою. При цьому пройдіться по периметру басейну, переконавшись, що на дні немає складок.
Зробивши все правильно, каркасний басейн послужить Вам довгу службу, близько 5-ти років.
До зберігання басейну теж потрібно поставитися правильно. Після розбирання басейну, просушіть його і складіть в опалювальне приміщення. До речі, злив води з басейну дуже простий тому, що внизу басейну є клапан для зливу води. Ви навіть можете підключити до клапана садовий шланг і полити город, щоб вода просто так не пропадала.
Характеристики каркасного басейну;
Матеріал чаші: тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ
Матеріал товщина: стінок - 0.52 мм; дна - 0.25 мм;
Зовнішнє облицювання: блакитне
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 122 см |
| Об`єм | 337 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 122 см |
- Ціна: 1 600 ₴





