
Самокат дитячий 4 колеса Scooter Trider Рожевий
560 ₴
- В наявності
- Код: R-25-1
+380 (68) 912-07-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат дитячий 4 колеса Scooter Рожевий
Кольор - Рожевий
Виробник: Scooter Самокат Trider - тренажер.
Поворотна система керма.
Матеріал: метал. - Пластик.
Висота керма регулюється від 56 см до 75 см.
- Пластикові колеса.
- Підшипник АВЕС-5.
- Ножне гальмо на передніх колесах.
- Платформа: 2*33*10 см.
- Діаметр коліс: 12 см передні, 8 см задні.
Ширина: передні -2,5 см, задні - по 2,5 см.
- Вага: 2,9 кг - Вік: від 4 років
- Максимальне навантаження: 60 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Тридер |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 4 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.9 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴


