
Електропростирадло електро ковдра грілка Rainberg Electric Blanket 150*180 см 130 Вт байка
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 873
Електропростирадло електро ковдра грілка Rainberg Electric Blanket 150*180 см 130 Вт байка
ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК
Холодними зимовими та вологими осінніми ночами Вас зігріє якісне та надійне електропростирадло.
За 10 хвилин до того, як лягати спати, увімкніть електропростиню і накрийте ковдрою. Електропростиня не тільки зігріє вас, а й розслабить м'язи та подарує відчуття спокою, що, безсумнівно, допоможе вам легше заснути.
Чудово підійде для двоспального ліжка. На відео показано, як простирадло буде виглядати на ліжку шириною 1800 мм (1,8 м).
Довжина дроту – 180 см і перемикач режимів, що знаходиться під рукою, забезпечать максимум комфорту Вашому відпочинку.
Простирадло має два температурні режими і повне відключення. 1 – режим мінімальний і 2 – режим швидкого прогріву.
Електропростирадло складається з двох шарів тканини: штучної байки, приємної для тіла, яка легко піддається будь-якому чищенню. Між цими двома шарами знаходиться нагрівач в сучасній силіконовій ізоляції, яка не боїться вологи. Нагрівач проходить через всю поверхню електропростирадла і таким чином обігріває всю поверхню, а не окремі ділянки.
Основні характеристики:
- Тип: Електропростирадло
- Матеріал: неткане полотно (м'який плюш)
- Кількість температурних режимів: 2
- Регулювання температури: перемикач
- Час нагрівання до робочої температури: 7 хв
- Клас захисту: II
- Потужність: 130 Вт
- Джерело живлення: мережа 220v
- Розміри: 150 x 180 см
- Вага в упаковці: 2 кг
Додаткові характеристики:
Підтримка температури.
Захист від перегріву.
Захист від ураження струмом.
Рівномірний розподіл тепла.
Терморегулятор.
Швидке нагрівання.
Комплектація:
Електропростирадло.
Стильна пакувальна сумка.
Інструкція з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Час нагріву | 7 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 180 см |
| Товщина | 2 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 2000 г |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 900 ₴









