
Набір для малювання «Єдиноріг» на 145 предметів у валізці. Дитячий набір для творчості
690 ₴
- В наявності
- Код: 9181
Набір для малювання «Єдиноріг» на 145 предметів у валізці. Дитячий набір для творчості
Переваги:
Розвиває творчі здібності дитини
Практична та зручна валізка
групи предметів розділені на секції;
Легко використовувати і зберігати;
Істотна економія при купівлі набору в порівнянні з придбанням товарів окремо.
Опис:
Мультинабір для творчості допоможе дитині навчитися малювати, активізує її пізнавальну діяльність і втілить у життя її творчі ідеї. Малювання позитивно позначиться на розвитку дитячої уяви, фантазії, кмітливості, абстрактному мисленні, координації рухів, творчих навичок.
У нашому наборі є все необхідне для заняття улюбленою справою, а саме 145 предметів: кольорові олівці, акварельні фарби, воскова крейда, маркери, канцелярське приладдя та багато іншого. Художній набір у валізці на 145 предметів ідеальний подарунок як для дітей, так і для підлітків.
Характеристики:
Тип: набір для творчості
Кількість предметів: 145
Матеріал кейса: Метал + пластик
Розмір кейса: 34 x 24 x 9 см.
Вага: 2.3 кг.
Комплектація:
Олійні фарби 24 шт
Пастель 24 шт
Фломастери 33 шт
Кольорові олівці 28 шт
Акварельні фарби 24 шт
Пензлі 4 шт
Контейнери для фарб 2 шт
Прості олівці 2 шт
Замішана гумка
Ластик
Точилка
Кейс
Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 24 см |
| Діаметр | 9 см |
| Вага | 2300 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Кількість в наборі | 145 шт. |
- Ціна: 690 ₴











