
Гірлянда світлодіодна штора завіса Різдвяні фігурки 3 м «Олень, ялинка, дзвіночок» живлення від мережі 220В, різнокольорове світло
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: XM-0
Гірлянда світлодіодна штора завіса Різдвяні фігурки 3 м «Олень, ялинка, дзвіночок» живлення від мережі 220В
Світлодіодна гірлянда допоможе створити приголомшливий ефект, зробить атмосферу в кімнаті максимально чарівною і незабутньою!
Шукаєте оригінальну, яскраву, виразну гірлянду? Декоративна гірлянда-штора з великими фігурками - чудовий варіант! Діоди переливаються всередині фігурок, випромінюючи м'яке і красиве світло, створюючи романтично-святкову атмосферу. Гірлянду можна повісити як на карниз перед вікном, так і на будь-яку стіну за допомогою кріплення для гірлянд.
Гірлянда абсолютно безпечна, діоди сильно не нагріваються. Розмір гірлянди 3 х 0.8 метра. Гірлянда має 8 режимів роботи: від постійного світіння і повільного загасання до ритмічних мерехтінь. Управління здійснюється за допомогою контролера.
Переваги:
Дуже добре підходить як нічник для дитячої кімнати;
Є можливість з'єднання декількох гірлянд в одну лінію;
Ця штора ідеально підійде для декоративного освітлення весіль, корпоративів, вечірок, терас;
Приємне і ненав'язливе світло;
Просте підключення;
Підходить для розміщення на вулиці
Опис:
Світлодіодна гірлянда прикрасить будь-яке приміщення, додавши Чарівне свято в кожен будинок. Гірлянди із зірками, оленями, ялинками і дзвіночками створять теплу і затишну атмосферу, то чому б не зробити шматочок свята постійною частиною вашого інтер'єру?
Комплектація:
Новорічна Гірлянда Штора:
- 2 ялинки;
- 2 дзвіночки;
- 2 оленя;
- 6 зірочок.
Упаковка
Характеристики:
колір світіння - мульти;
довжина - 3м;
ширина - 1м;
стиль - класичний;
тип живлення - від мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Колірна гамма | RGB |
| Упаковка | Пакет |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Штора кімнатна, Бахрома кімнатна, Кімнатна гірлянда |
| Управління | Кнопки |
| Розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
- Ціна: 460 ₴








