
Світлодіодні пластикові свічки на батарейках 12шт упаковка 5*15cm
920 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2230-9
Набір складається з 12 однакових за розміром світлодіодних свічок з імітацією воску, що потік, які ідеально підходять для створення затишної атмосфери в будь-якому місці - на вечірці, весіллі, святі або в домашньому інтер'єрі. Ці свічки можуть бути використані як нічники в спальні, коридорі або холі, додаючи при цьому тепло і затишок навколо.
Особливості:
Імітація реальних свічок з таблетчастою формою, як зовні, так і за світінням.
Працюють від батарейок, що входять до комплекту.
Економічне споживання енергії, забезпечуючи довгий термін служби.
Абсолютно безпечні: не нагріваються, не коптять і не бруднять навколишні поверхні краплями розплавленого воску.
Відсутність диму, запаху і кіптяви робить їх ідеальним вибором для декоративного підсвічування і створення романтичної атмосфери.
Комплектація:
12 шт свічки в наборі.
Матеріал: Пластик.
Розмір свічки - Діаметр - 5см, Висота - 15см
Легкі та компактні, зручні у використанні та перенесенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип живлення свічки | Батарейки |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Комплектація батарейками | Так |
| Кількість свічок в наборі | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Вага | 300.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 Міс |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Цвет светодиода | Жовтий |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Форма лампочки | Свеча |
| Замовити | Один розмір |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
- Ціна: 920 ₴/упаковка





