Акумуляторна лампочка 20Вт PE-3920 9000mAh 9000mAh
Акумуляторна лампочка PE-3920 потужністю 20 Вт призначена для аварійного освітлення і оснащена двома змінними акумуляторами 18650 в комплекті. Вона може використовуватися не тільки в стандартних світильниках і люстрах, а й як кемпінговий ліхтар у разі під'єднання до звичайного патрона з дротами. Заряджена лампа також може служити ручним ліхтариком: досить викрутити її, взятися за цоколь і металеву частину - і вона засвітиться.
Особливості:
Два режими роботи: від мережі 220В і автономно від вбудованого акумулятора
Автоматичний запуск у разі вимкнення живлення, якщо вимикач у положенні «увімкнено»
Можливість використання як кемпінгового і ручного ліхтаря
Час автономної роботи до 4 годин в аварійному режимі
Заряджається під час роботи від мережі 220В
Характеристики:
Потужність: 20 Вт у нормальному режимі, 3 Вт в аварійному режимі
Еквівалент лампи розжарювання: 100 Вт
Час автономної роботи: до 2-3 годин
Час заряджання: 3-6 годин
Тип цоколя: Е27
Розміри: 16 см x 7 см
Комплектація:
Лампочка PE-3920
Два змінні акумулятори 18650
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | E27 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Потужність | 20 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Термін служби ламп | 3 годин |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Матеріал напилення | Срібло |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр | 70 мм |
- Ціна: 480 ₴









