
Намет туристичний 3-х місний, Автоматичний 200 х 150 х 135 Камуфляж
2 000 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 012
Намет туристичний 3-х місний, Автоматичний 200 х 150 х 135 забарвлення камуфляж
- складається і розкладається за лічені секунди
- виконано з водовідштовхувальної тканини
- збирається в компактну легку сумку
- спеціальна тканина захищає від ультрафіолетових променів
Розрахована на 3 людини.
Габарити в зібраному вигляді: 20х20х70 см.
Габарити в розібраному вигляді: 200х150х135 см.
Вага: 2 кг
Легка конструкція намету забезпечується міцними тонкими прутами. Загальна вага
намету сягає всього 2 кг. Тому виріб не завдасть вам незручностей у
дорозі. Високі експлуатаційні характеристики, зносостійкість забезпечують
довгий термін служби намету. Його вистачить на багато захопливих походів.
Країна виробник: Китай
Каркас намету/тенту: Зовнішній
Кількість шарів: Одношаровий
Кількість спальних місць: 3
Призначення: Кемпінгові
Сезон: Літо/Весна/осінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Купол |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Посилені кути |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 13.5 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 20 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Ширина в упаковке | 70 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
- Ціна: 1 350 ₴









