
Бездротова зарядна станція 3 в 1 15Вт Швидка зарядка
1 999 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3 in 1
Бездротова зарядна станція 3 в 1 15Вт Швидка зарядка
Бездротовий зарядний пристрій для Iphone, смартфонів Android, фітнес-годинників, бездротових навушників з підтримкою технології QI. Док станція 3 в 1 підходить для всіх телефонів мають функцію бездротової зарядки, має потужний магніт для кріплення телефону. Заряджає 3 пристрої одночасно, зберігаючи Ваш час. Зручна Бездротова зарядка 3 в 1 допоможе позбутися проводів і кабелів навігда.
Забудьте про численні кабелі та дроти в будинку, квартирі або офісі, почніть використовувати універсальний зарядний пристрій для всіх Ваших ґаджетів, що підтримують функцію бездротового заряджання. Сумісний з Android і Apple, заряджає смарт-годинники IWatch, Huawei, Xiaomi.
Зарядник має потужність до 15 Вт. Його мінімалістичний і сучасний лаконічний дизайн дає змогу йому гармонійно вписуватися як в офісний кабінет, так і в затишний домашній інтер'єр. Компактні розміри цього аксесуара роблять його ідеальним для розміщення на робочому столі, столику у вітальні або на нічному столику біля ліжка.
Швидка магнітна зарядка дасть змогу одночасно зарядити Ваш смартфон, Iwatch, AirPods. Для бездротової зарядки вашого смартфона необхідний магнітний чохол.
Характеристики:
Максимальне число еквівалентного заряду : 1-4
Метод зарядки станції: З USB-кабелем Type-C.
Сумісний бренд: Apple, Android.
Тип роз'єму : Тип C
Характеристики : З індикатором зарядки, магнітними бездротовими зарядними пристроями
Максимум. Вихідна потужність: 15W
Тип : Бездротова зарядна станція 3 в 1
Використання: Смарт-годинник, Навушники, Мобільний телефон
Захист: Захист від короткого замикання, Перевантаження, Перевантаження по струму, Перенапруження
Вхідна напруга і струм: 9В/2А
Вихідна напруга і струм: 5V/2A
Вихідна потужність: 7Вт, 5Вт, 10Вт, 15Вт
Потужність: 15 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інше Видавництво |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 15 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 150 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 599 ₴








