
Інвертор 5000Вт 12V на 220V із зарядним пристроєм (чистий синусоїд)
21 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5000w
Технічні характеристики:
Сумарна номінальна потужність (миттєва): 5000Вт.
Пікова потужність: 10000Вт
Напруга батареї: 12В
Вхідна напруга: 10,5-15,5 В
Вихідна напруга: 225-235В
Частота вихідної напруги: 50 Гц
Ефективність при повному навантаженні:>90%
Поріг захисту від зниженої напруги: 10,5 В
Поріг захисту від підвищеної напруги:15 В
Робоча температура: -10-40 ° С
Вбудований зарядний пристрій на 20А
UPS робота інвертора в автоматичному режимі
Доцільність та автономність
Інвертор 5000Вт - Це потужний перетворювач напруги з вбудованим зарядним пристроєм на 20А, легко підключається до автомобільного акумулятора або іншого джерела живлення 12В і перетворює вхідну напругу в 220В, а також може швидко зарядити акумулятор.
Інвертор виробляє чисту синусоїду, завдяки чому він може живити резистивні пристрої, такі як:
Холодильник.
Морозильна камера.
Кондиціонер.
Фен.
Котел.
Насос.
Телевізор.
Смартфон.
Ноутбук.
Роутер.
Електробритва.
Ігрова приставка XBOX/PS4.
Електропокривало.
Освітлювальні прилади.
Болгарка.
Дриль.
Циркуляційний насос.
І багато інших пристроїв
Цей інвертор має функцію мультизахисту, яка забезпечує ефективний захист інвертора та акумулятора під час перевантаження.
Перетворювач оснащений USB портом, а також вбудованим зарядним пристроєм на 20А, який у разі потреби зможе швидко відновити заряд акумулятора.
Ця модель інвертора має функцію UPS і працює повністю в автоматичному режимі:
В умовах наявності електроенергії акумулятор буде заряджатися, а всі підключені електроприлади будуть живитись від загальної електромережі, але як тільки електроенергія буде вимкнена, інвертор автоматично переключиться і братиме енергію з акумулятора.
Інвертор має оптимальну потужність 1500-3000Вт, чого цілком достатньо для того, щоб забезпечити роботу таких важливих приладів, як циркуляційний насос, телевізор, роутер, кімнатне освітлення, живлення ноутбука, болгарка тощо.
При такому використанні заряд підключеного акумулятора буде використовуватися раціонально, і що найважливіше, надалі знадобиться менше часу для його повторного заряду. Адже за умов нестабільного електропостачання важливо як розрахувати тривалість автономної роботи системи, а й врахувати можливості поповнення заряду АКБ, тобто. встигнути зарядити його. Вбудований зарядний пристрій на 20А дозволить зарядити акумулятор за лічені години.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProZone |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 10000 Вт |
| Струм холостого ходу | 1.1 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 85 % |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Інші функції і особливості | Захист від пошкодження силового модуля, Захист від втрати фази, Захист від заклинювання електродвигуна, Захист від перевищення допустимої швидкості, Захист від відмови датчика швидкості, Захист від перегорання запобіжника в силовому ланцюзі, Обмеження по струму, Обмеження перенапруги, Самодіагностика, Захист від перевантаження по максимальному струму, Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 10000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 21 999 ₴






