Технічні характеристики:
Сумарна номінальна потужність (миттєва): 3000Вт
Пікова потужність: 6000Вт
Напруга батареї: 12В
Вхідна напруга: 10,5-15,5 В
Вихідна напруга: 225-235В
Частота вихідної напруги: 50 Гц
Ефективність при повному навантаженні:>90%
Поріг захисту від зниженої напруги: 10,5 В
Поріг захисту від підвищеної напруги:15 В
Робоча температура: -10-40 ° С
Вбудований зарядний пристрій на 15А
UPS робота інвертора в автоматичному режимі
Доцільність та автономність
Інвертор 3000 Вт - потужний перетворювач напруги з вбудованим зарядним пристроєм на 15А, легко підключається до автомобільного акумулятора або іншого джерела живлення 12В і перетворює вхідну напругу в 220В, а також може швидко зарядити акумулятор.
Інвертор виробляє чисту синусоїду, завдяки чому він може живити резистивні пристрої, такі як:
Холодильник
Морозильна камера
Кондиціонер
Фен
Котел
Насос
Телевізор
Смартфон
Ноутбук
Роутер
Електробритва
Ігрова приставка XBOX/PS4
Електропокривало
Освітлювальні прилади
Болгарка
Дриль
Циркуляційний насос
Цей інвертор має функцію мультизахисту, яка забезпечує ефективний захист інвертора та акумулятора під час перевантаження.
Перетворювач оснащений USB портом, а також вбудованим зарядним пристроєм на 15А, який у разі потреби зможе швидко відновити заряд акумулятора.
Ця модель інвертора має функцію UPS і працює повністю в автоматичному режимі:
В умовах наявності електроенергії акумулятор буде заряджатися, а всі підключені електроприлади будуть живитись від загальної електромережі, але як тільки електроенергія буде вимкнена, інвертор автоматично переключиться і братиме енергію з акумулятора.
Технічні характеристики:
Сумарна номінальна потужність (миттєва): 3000Вт
Пікова потужність: 6000Вт
Напруга батареї: 12В
Вхідна напруга: 10,5-15,5 В
Вихідна напруга: 225-235В
Частота вихідної напруги: 50 Гц
Ефективність при повному навантаженні:>90%
Поріг захисту від зниженої напруги: 10,5 В
Поріг захисту від підвищеної напруги:15 В
Робоча температура: -10-40 ° С
Вбудований зарядний пристрій на 15А
UPS робота інвертора в автоматичному режимі
Доцільність та автономність
Інвертор має оптимальну потужність 1500-3000Вт, чого цілком достатньо для того, щоб забезпечити роботу таких важливих приладів, як циркуляційний насос, телевізор, роутер, кімнатне освітлення, живлення ноутбука, болгарка тощо.
При такому використанні заряд підключеного акумулятора буде використовуватися раціонально, і що найважливіше, надалі знадобиться менше часу для його повторного заряду. Адже за умов нестабільного електропостачання важливо як розрахувати тривалість автономної роботи системи, а й врахувати можливості поповнення заряду АКБ, тобто. встигнути зарядити його. Вбудований зарядний пристрій на 15А дозволить зарядити акумулятор за лічені години.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProZone |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Струм холостого ходу | 1.1 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 85 % |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Інші функції і особливості | Захист від пошкодження силового модуля, Захист від втрати фази, Захист від заклинювання електродвигуна, Захист від перевищення допустимої швидкості, Захист від відмови датчика швидкості, Захист від перегорання запобіжника в силовому ланцюзі, Обмеження по струму, Обмеження перенапруги, Самодіагностика, Захист від перевантаження по максимальному струму, Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 17 000 ₴











