
Автоматичний перетворювач 1500Вт (інвертор) 12v на 220v із зарядкою чиста синусоїда
12 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1500w
Ви втомилися турбуватися про перебої в електропостачанні або нестачу енергії для роботи вашого обладнання, коли воно вам найбільше потрібно? ProZone PU-1500W (UPS 12/220V) - це рішення, яке ви давно шукали. Завдяки інвертору з чистою синусоїдою, зарядному пристрою й автоматичному перемикачу, об'єднаним в одну комплексну систему, вам більше ніколи не доведеться турбуватися про перебої в електропостачанні.
Основні властивості:
Потужність - 1500Вт (3000Вт пікова)
Чиста синусоїда
Розумна зарядка до 15А (для акумуляторів 12В, 50-250А)
Струм холостого ходу - 1.1А
Європейська вилка і розетка (1 шт)
Застосування:
Прилад є універсальним і може використовуватися в широкому діапазоні застосувань, включно з
Промислове обладнання: сонячні енергетичні системи, сонячні системи вуличного освітлення
Обладнання для подорожей: транспортні засоби, машини швидкої допомоги, автофургони, човни, світлофори та інше
Офісне обладнання: комп'ютери, сканери, цифрові камери тощо.
Побутове електрообладнання: електричні вентилятори, малопотужні кондиціонери, освітлення, холодильники та інше.
Електроінструменти: насоси, пили, дрилі, перформатори, повітряні компресори тощо.
Особливості:
ProZone PU-1500W (UPS 12/220V) пристрій розроблено, щоб забезпечити вас необхідною потужністю, коли ви цього потребуєте найбільше. Ось деякі з його особливостей:
Чиста синусоїда (THD<3%)
Вбудований 3-ступінчастий зарядний пристрій (до 15А), що дає змогу запускати навантаження під час заряджання
Автоматичне надшвидке перемикання
Технологія плавного пуску
Висока ефективність
Алюмінієвий корпус із хорошим тепловідведенням і сильною ударостійкістю
USB-порт для зарядки: 5 В, ідеально підходить для живлення телефону, ноутбука тощо.
Інтелектуальний вентилятор для охолодження, тривалий термін служби
Чому слід вибрати:
Прилад розроблено з урахуванням ваших потреб. Ось кілька причин, чому ви повинні вибрати цей продукт:
Простий у встановленні та використанні
Забезпечує чисту та надійну енергію
Універсальний і може використовуватися в широкому діапазоні застосувань
Високоякісні матеріали забезпечують міцність і довговічність
Забезпечує спокій під час вимкнення електроенергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProZone |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Струм холостого ходу | 1.1 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 85 % |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Інші функції і особливості | Захист від пошкодження силового модуля, Захист від втрати фази, Захист від заклинювання електродвигуна, Захист від перевищення допустимої швидкості, Захист від відмови датчика швидкості, Захист від перегорання запобіжника в силовому ланцюзі, Обмеження по струму, Обмеження перенапруги, Самодіагностика, Захист від перевантаження по максимальному струму, Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 12 499 ₴








