Портативна зарядна станція E7 - компактний універсальний та високопродуктивний пристрій з Li-Ion NCM 18650 акумулятором номінальною ємністю 504 Втч / 28.8 В для забезпечення резервного або аварійного живлення смартфонів, ноутбуків, планшетів та малопотужної побутової техніки. Електростанція підтримує LED освітлення, бездротову зарядку, швидку зарядку протягом 1 години через розетку 220-240 В, також можна зарядити пристрій через автомобільний прикурювач та сонячну панель з максимальною потужністю 450 Вт.
Особливості:
Швидка зарядка: 1 рік
Бездротова зарядка: 10 Вт
LED: освітлення та SOS
Робоча температура: -20℃...+55℃
Температура заряду: 0℃...+40℃
Розміри: 270x180x173 мм
Вага: 6.5 кг
Сертифікація: CE, CE-EMC, CE-LVD, ROHS, UL, FCC, PSE, UN38.3, MSDS, UL2056
Специфікація:
Номінальна ємність: 504 Втч
Номінальна потужність: 700 Вт
Пікова потужність: 1400 Вт
Тип акумулятора: Li-Ion NCM 18650
Місткість зарядів: 800 циклів (80%)
Вихід:
AC: 700 Вт, 1x розетка
DC: 2x DC5521: 13.6 3 A
1x прикурювач 13.6 10 A
3x USB-A: 5 В 3 A
1x Type-C: 100 Вт макс.
Вхід:
AC: 220~240 В постійного струму, 470 Вт макс.
Сонячна панель: 11-65, 450 Вт макс.
Прикурювач: 11-65, 450 Вт макс.
Комплектація:
Кабель для прикурювача.
Кабель змінного струму.
Інструкція
Оригінальна коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | США |
| Ємність акумулятору | 140000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A, DC |
| Набір перехідників | Так |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду, Під нанесення логотипу, Швидка зарядка, LED лампа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 173 мм |
| Вага | 6.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 14 000 ₴









