Набір туристичний розкладний стіл і 4 стільці Білий
Комплект включає складні садові меблі - стіл і 4 стільці.
Розмір столу: 120x60x Висота 3 положення 55/62/70 см.
Розмір стільця: 34x34x29см.
Розмір у складеному вигляді: 60x60x6,5 см.
Особливість меблів полягає в тому, що вони здатні складатися до розмірів компактної валізи, яку легко транспортувати і зберігати.
Стіл і стільці вирізняються міцністю та надійністю.
- Стіл виготовлено з міцного МДФ і металу. Його довжина в 120 см дасть змогу Вам із легкістю розмістити кілька людей.
- Стільці оснащені сидінням із приємної на дотик, м'якої, але при цьому міцної тканини. Довжини та ширини сидіння достатньо, щоб Ваші гості почувалися комфортно.
- Широка пластикова ручка полегшує перенесення.
-Регулюється по висоті.
-Складається в кейс із ручками для транспортування.
- Отвір для парасольки 3 см.
-Міцна стільниця МДФ з водовідштовхувальним покриттям.
-Максимальне навантаження на стіл 30 кг, на стілець 100 кг.
Комплектація:
Розкладний стіл - 1 шт
Розкладний стілець - 4 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 120 мм |
| Ширина столу | 60 мм |
| Висота столу | 70 мм |
| Вага столу | 4.8 кг |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 34 мм |
| Глибина стільця | 34 мм |
| Висота сидіння стільця | 29 мм |
| Вага | 1.3 кг |
- Ціна: 1 350 ₴






