
Power Bank 50000 mAh з вбудованими кабелями та ліхтариком
Даний Power Bank має LED дисплей з кнопкою активації, портів USB, Type-C і вбудованих кабелів Micro USB, TypeC.
Володіє стильним сучасним виконанням, має дуже гідний вигляд, дасть змогу Вам заряджати телефон і будь-які гаджети в будь-яких умовах.

Характеристики:
Ємність: 50000 мАг, літій-полімерний акумулятор
Вхід: Micro-USB/Type-C: 5V-2.1A
Вихід: USB-A 1/2/3/4: 5V-2.1A (10.5W Max);
4 виходи USB Type-A дадуть змогу заряджати кілька пристроїв одночасно.
Захист: від надмірної розрядки, короткого замикання, перенапруги, низької напруги.
Вбудовані ліхтарик і лампа додають зручність у використанні в різних умовах.
Інтегрована ручка робить акумулятор зручним для перенесення
Матеріал: вогнестійкий корпус ABS+ПК.
Вага: 1,1 кг
Потужний павербанк, який є незамінним помічником, щоб завжди залишатися на зв'язку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerBank |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2100 мА |
| Особливості | Протиударний корпус, Вологозахищений корпус, Ремінець на руку, Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Під нанесення логотипу, Швидка зарядка, LED лампа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 1 580 ₴









