Якісна тактична сумка, укріплена чоловіча сумка рюкзак, укріплена чоловіча сумка
Чоловіча тактична багатофункціональна нагрудна сумка-слінг через плече з системою MOLLE з кордури являє собою надійний і міцний засіб для зберігання та перенесення різних предметів. Виготовлена з високоякісної тканини Кордура 1000Д, зшита міцно, забезпечуючи надійність і довговічність у використанні.

Характеристики:
Колір: Чорний
Матеріал: Кордура 1000Д (водовідштовхувальна тканина)
Розмір: 53 см х 22 см х 18 см (основний відділ 27 см)
Розмір передньої кишені: 16 см х 16 см х 5 см
Об'єм: 8 літрів
Система підвіски MOLLE
Смуга Velcro
Регульований плечовий ремінь
Можна носити як під праву, так і під ліву руку
Популярність і практичність підтверджуються безліччю позитивних відгуків

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle, Система швидкого скидання |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 18 см |
- Ціна: 450 ₴









