Потужний Контейнерний пилосос Crownberg CB0113 2600Вт
У вашому будинку більше ніколи не буде брудно так як цей пилосос має повітряний 1,5 літровий фільтр-збірник пилу і сміття, що миється, що так само дозволить економити вам не купуючи дорогих паперових мішків.
Порохотяг
Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 2600W і потужності всмоктування 500 Ватт, прибирання стане простіше і набагато швидше, тому що не доведеться возитися на одному місці багато разів.
Регульована потужність, зручна телескопічна труба – все це служить для комфортного використання пилососу Crownberg CB-0113 2600 Вт, що порадує вас довгі роки та стане справді корисною технікою в побуті та полегшить ваше життя!
Пилозбірник
У корпусі циклонічного пилососу Crownberg CB-0113 2600 Вт замість мішка-пилозбірника використовується контейнер
Пил і бруд відокремлюється від потоку повітря за допомогою створюваного всередині спеціального циклонічного вихору, за рахунок відцентрової сили.
Сміття в результаті потрапляє в призначений для нього знімний контейнер, а повітря проходить через моторний блок, через фільтр і повертається до приміщення
Характеристики:
Дана модель пилососу має:
сучасний дизайн;
пластиковий корпус;
регулятор швидкості;
автоматичне намотування шнура;
обертання шланга на 360 градусів із повітряним потоком на ручці;
фільтр для пилу хепу;
контейнер для сміття об'ємом 1,5 л;
телескопічна труба із нержавіючої сталі;
насадка для чищення кутів та щілин;
4 ступнів системи фільтрації;
потужність всмоктування 500 Вт;
потужність 2600 Вт, живлення - 230-240 В, 50 Гц;
Довжина шнура - 4.2 м.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Фільтр для захисту мотора, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Довжина мережевого шнура | 4.2 м |
- Ціна: 1 950 ₴








