Портативна газова плитка для туризму "Пікнік"
Портативна газова плитка для туризму "Пікнік"
Портативна газова плита призначена для приготування їжі або кип'ятіння води на пікніку, у поході, на дачі, у дальній дорозі та просто під час відпочинку на природі. Дана модель плитки має дуже скромні габарити та вагу, завдяки чому не займає багато місця у походах. Така плита значно заощадить час на приготування, адже більше не потрібно збирати дрова та розпалювати багаття. Використовується в комплекті із цанговим газовим балоном.

Переваги:
У комплекті йде чохол для зручного зберігання.
Важить менше 500 грамів, що робить її найлегшою плиткою серед інших.
Використовує джерело газу у невеликому флаконі.
Можливість запитуватись як від малого газового балона, так і від великих багатолітрових ємностей.
Пальник має виносні «лапи» для утримання каструлі чи сковороди.
Ніжки для надійної установки на ґрунті.
Характеристика:
Матеріал: нержавіюча сталь.
Складний.
Потужність: 2800W.
Витрата газу: 100 г/година.
П'єзопідпал: є.
Газ: бутан/пропан.
Регулювання газу: є.
Тип балона: цанговий/штоковий.
Діаметр пальника: 5 см.
Діаметр кріплення балона 4.5 см.
Діаметр підставки для посуду (у розкладеному вигляді): 9-22 см.
Висота: 10 см.
Ширина у складеному вигляді: 11.5 см.
Вага: 350 гр.
Матеріал чохла: нейлон.
Комплектація: газова плитка, чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 100 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 400 ₴





