
Газова плита туристична портативна портативна з кейсом
1 049 ₴
649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6564
Газова плита туристична портативна портативна з кейсом

Газова плита - це одноконфорочна газова модель під цангові балони. Завдяки компактним розмірам і транспортувальному кейсу, пристрій ідеально підходить для туризму, виїздів на природу або для дачі. Плита функціонує від цангового 220 г балона, який встановлюється всередині плити. Девайс витрачає 165 г/год і має п'єзопідпал.
Насамперед туристична плита або пальник вирізняється маленькою вагою і компактністю, тому вони можуть вміститися навіть у рюкзаку. Варильна поверхня у більшості плит широка, що дасть змогу швидко приготувати їжу і підігріти чайник.
З огляду на те, що джерела вогню використовуються в основному в похідних умовах, то вони мають гарну стійкість, високу потужність і ККД.

Переваги:
Портативність - маленькі розміри дадуть змогу взяти плиту із собою куди завгодно;
Економність - витрата всього 165 г/год;
Функціонує від цангового балона;
Інтуїтивно просте і зручне управління.
Технічні характеристики:
Тип картриджа: цанговий, 220 г;
Витрата газу: 165 г/год;
Потужність: 2300 Вт;
Тип газового балона: балони зі зрідженим газом (пропан);
Габарити: 330х285х88 мм;
Вага: 1.2 кг.
ЧОМУ ВАРТО ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ САМЕ У НАС?

| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Витратуа газового палива | 165 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Висота | 88 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 649 ₴








