Якщо Ви шукаєте оригінальний подарунок для дитини, зверніть увагу на сейф із кодовим замком, що здатен затягувати всередину купюри та видавати різні звуки.
Дитина буде в захваті від такої скарбнички. Скарбничка-сейф стане надійним сховищем монеток і купюр.
Працює пристрій від трьох батарейок тип АА (не входять до комплекту). Чотиризначний код дасть змогу відчути, що фінанси перебувають під серйозним захистом (за замовчуванням код *0000*). Якщо ж код забутий, можна повернути пристрою оригінальні налаштування - для цього достатньо просто вийняти батарейки і вставити їх знову.
Скарбничка - це інструмент фінансової освіти, формування у дитини перших умінь і навичок розпорядження грошима. Скарбничка допоможе Вашій дитині накопичити потрібну суму грошей на улюблену іграшку.
Характеристики:
Розміри: 12.5х13.5х18.5 см
Вага: 645 г
Матеріал виготовлення: Пластик.
Живлення: 3 батарейки "АА"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота | 18.5 мм |
| Глибина | 12.5 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 13.5 мм |
- Ціна: 750 ₴



