
Самокат трюковий "Show Yourself" Gold
2 000 ₴
- В наявності
- Код: D06-Y
+380 (68) 912-07-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики трюкового самоката "Show Yourself":
Вага: 3600 гр.
Система керма: Поворотна.
Матеріал: Алюміній.
Розмір платформи (деки): Ширина - 10 см, Довжина - 50 см, з антиковзаючим покриттям (наждачка).
Регулювання висоти керма: Ні.
Максимальна висота від підлоги: 83 см.
Матеріал коліс: Метал, колеса з PU (110 мм).
Повний розмір коліс: Передні та задні - 11х2,5 см, діаметр коліс - 11 см.
Підшипник: ABEC-9.
Гальмо: Заднє.
Вік: Від 5 років.
Максимальне навантаження: 120 кг.
Складна конструкція: Ні.
Розбірна конструкція: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHOW+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 11 мм |
| Висота рульової стійки | 83 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴





