Самокат трюковий Show Yourself Чорний
Вага - 3600 гр. Система керма - Поворотна.
Матеріал - Алюміній.
Розмір платформи (дека) - Ширина - 10см - Довжина - 50см Антиковзаюче покриття - (наждачка).
Регулювання висоти керма - Ні.
Максимальна висота від підлоги - 83см
Матеріал коліс - Меттал - Колесо - PU (110MM)
Повний розмір коліс - Переднє - 11х2,5 см Заднє -11х2,5 см Діаметр коліс - 11см
Підшипник - АВЕС-9.
Гальмо - Задній.
Вік - Від 5 років.
Максимальне навантаження - 120 кг.
Складна конструкція - Ні.
Розбірна конструкція - Так.
Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHOW+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота рульової стійки | 83 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 11 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴








