Скейтборд блакитний 7 шарів клена
Розмір деки 78 х20 см
Матеріал 7 шарів клена
Колеса 50 х 25 мм; PU/80А
Підшипники ABEC-7
Високошвидкісний безшумний підшипник
Максимальне навантаження 80 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2000 г |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Жорсткість коліс | 80А |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал деки | Дерево |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 35 мм |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Товщина | 1.5 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




