
Скейтборд блискавка з музикою і підсвічуванням
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 185 XHW
+380 (68) 912-07-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скейтборд блискавка з музикою і підсвічуванням
Розмір деки - 80 х20
Матеріал - Канадський Клен
Покриття - Протиковзке
Колеса - 65 х 40 мм; PU/80А з підсвічуванням
Підшипники ABEC-7 - Високошвидкісний безшумний підшипник Підвіска посилений поворотний механізм
Максимальне навантаження 80 кг
Skateboard з музичною і світловою декою
Вбудована музична колонка, яка відтворює музику через Bluetooth, який синхронізується з вашим смартфоном, або через карту пам'яті формату Micro SD. Skateboard має деку, що світиться, і колеса, що світяться.
Комплектація:
Скейтборд.
Фірмова коробка.
Шнур зарядки 12v.
Карта пам'яті Micro SD - 32GB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2500 г |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр коліс | 65 мм |
| Жорсткість коліс | 80А |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Товщина | 2 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴











