Флісовий плед, що світиться в темряві (3 кольори)
Світний плед виконує функцію нічника, дитині не страшно засинати під заспокійливе сяйво зірок. Після зірки поступово тьмяніють. Зірки на пледі працюють як накопичувач - у світлий час накопичують частинки світла, а з настанням темряви поступово його віддають.
Плед світиться в темряві, гіпоалергенний, м'який і дуже приємний на дотик. Зірки світяться в темряві завдяки спеціальному матеріалу. Супер м'який і зручний плед виконаний з якісної мікрофібри.
Характеристики:
Розмір: 110х140 см
Матеріал малюнка: Органічний люмінофор
Матеріал пледа: полірована мікрофібра (фліс)
Колір: сірий, рожевий, блакитний - різні малюнки
Компонент, що світиться, не містить фосфору та інших шкідливих речовин, у складі тільки органічний люмінофор. Люмінофор має відмінну стійкість до води і різних випромінювань. Абсолютно безпечний для здоров'я людей і тварин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Фліс |
| Ширина | 110 см |
| Довжина | 140 см |
| Колір | Сірий |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Вага | 500 г |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Покривало |
| Тип тканини | Фліс |
| Ширина покривала | 120 см |
| Довжина покривала | 150 см |
- Ціна: 600 ₴











