
Настільна акумуляторна LED лампа з регулятором яскравості
680 ₴
- В наявності
- Код: 5576
+380 (68) 912-07-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна акумуляторна LED лампа з регулятором яскравості
Яскраві світлодіоди з інтенсивним світловим потоком
Тривала автономна робота світильника
Можливість різних варіантів монтажу
Кілька режимів роботи
Доступна ціна
Зручна та швидка зарядка зручна та швидка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 64 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Режими роботи ліхтаря | Середній |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Тип заряду | Від мережі |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Тип харчування | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴








