
Настільно підвісна лампа на акумуляторі
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8683
+380 (68) 912-07-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільно підвісна лампа на акумуляторі
Світлодіодний ліхтар на акумуляторі з підставкою та підвіскою
6 см × 6 см × 30.5 см
Опис
Світлодіодна лампа - це рятівник у важкі часи в Україні. Така корисна річ у побутовому користуванні допоможе провести час зі світлом, прочитати книжку чи намалювати картину, приготувати щось або просто провести сімейний вечір за бесідою.
Особливості:
- лампа виготовлена в одному вигляді;
- має 43 LED-лампочки;
- акумуляторний тип зберігання енергії;
- є сонячна батарея для підзарядки;
- має два режими роботи підсвічування;
- заряджається від кабелю зарядки 220V;
- має вирізи кріплення;
- додатково є підставка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 64 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип харчування | Акумулятор ⁇ Батарарейки |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний ⁇ Середній ⁇ Мінімальний ⁇ Мигальний |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний ⁇ Вологостійкий ⁇ Противударний |
| Тип заряду | От сети|USB|micro USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴





