
Настільно підвісна лампа на акумуляторі з регулятором яскравості
390 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8682
+380 (68) 912-07-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільно підвісна лампа на акумуляторі з регулятором яскравості
Вбудований акумулятор, що перезаряджається.
Економічне світлодіодне джерело світла.
Два режими освітлення: інтенсивний і ощадний.
Знімна підставка в комплекті.
Є гачок для підвішування, який ховається в корпус.
Тип: аварійний світильник/світлодіодна панель.
Матеріал корпусу: Пластик.
Тип живлення: Акумулятор.
Напруга мережі: 220 В.
Тип вимикача: Кнопка на каркасі/корпусі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 64 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип харчування | Акумулятор ⁇ Батарарейки |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний ⁇ Середній ⁇ Мінімальний ⁇ Мигальний |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний ⁇ Вологостійкий ⁇ Противударний |
| Тип заряду | От сети|USB|micro USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




