
Ліхтар кемпінговий багатофункціональний акумуляторний
520 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-258-FA
Ліхтар кемпінговий багатофункціональний акумуляторний
Ліхтар кемпінговий багатофункціональний акумуляторний із повербанком
Це освітлювальний прилад з декількома функціями - 1) ліхтар; 2) похідна лампа, а також 3) зовнішній акумулятор, який можна використовувати для зарядки портативних цифрових гаджетів далеко від джерел живлення. З таким ліхтарем Ви ніколи не залишитеся без освітлення. Завдяки вбудованій сонячній батареї, зарядити акумулятор ліхтаря можна не тільки за допомогою кабелю USB, а й від сонця (% зарядки залежатиме від рівня освітленості).
Ліхтар оснащений прожектором і бічним світильником, який має 2 режими роботи.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Джерело живлення: USB DC5V
Розміри: 140 х 180 х 50 мм
Споживана потужність: - 5 Вт
Час роботи: до 6 годин (залежно від режиму)
Акумулятор: 3,7 В / 2200 мАг
Вага: 0,34 кг.

ПЕРЕВАГИ:
1. Легкий і портативний.
2. Зручна підзарядка через USB від ноутбука, автомобіля, телефонного адаптера, міні-сонячної батареї, повербанка.
3 Ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, будь то в будинку або наметі, в саду, на терасі, на балконі або для риболовлі та кемпінгу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailong |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Миготливий, Плавне регулювання яскравості, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Час роботи | 6 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі, USB, Сонячні батареї |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Протиударний, Зарядка для телефону |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.34 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 18 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 14 мм |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 520 ₴








