Портативна світлодіодна лампа + Power Bank 12000 mAh
Являє собою універсальний пристрій, в якому поєднуються відразу кілька технологій. Це і павербанк для заряду Ваших пристроїв, і економічна світлодіодна лампа працює в 6 режимах, і сонячна панель для самозарядки. Унікальною особливістю цього пристрою є те, що Power bank можна заряджати як традиційним способом, через адаптер живлення (Type-C), так і за допомогою сонячної енергії, через вбудовану в пристрій сонячну панель. Цей пристрій буде незамінним на природі, відпочинку або при частих вимкненнях електроенергії.
Характеристики:
Зовнішній акумулятор Power Bank на 12000 mAh.
Один USB і один порт під Type-C (для підзарядки лампи і живлення зовнішніх пристроїв).
Вбудована сонячна батарея дає змогу зарядити повербанк від енергії сонця.
Роз'єми: USB, Type-C.
Світлова інтелектуальна індикація заряду батареї.
Вихідна потужність: 7 А
Споживаний струм: 2 А
Яскравість: до 80 W
Дозволена температура: від -30 до +45 градусів
Параметри заряду: 5В, 2.1 А
Напруга: 4.2 В
Кількість світлодіодів: 336
Колір корпусу: Помаранчевий
Тип: Універсальна батарея
Тип акумулятора: Li-Ion
Заряджання батареї: Від мережі + Від сонячної панелі
Захист: Вологозахищений корпус за стандартом IP66
Розмір: 21.5х18х5.5 см.
Вага: 700 г.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Туреччина |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Миготливий, Режим SOS, Інтенсивний, Зберігаючий, Плавне регулювання яскравості |
| Час роботи | 12 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор, Мережа |
| Тип заряду | USB, Від мережі, Сонячні батареї |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону, Водонепроникний |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 0.75 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 21.5 мм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Настільний |
| Товщина | 5.5 см |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 1 320 ₴







