Ручний компактний ліхтар "Bailong" micro USB
Ліхтар HAND LED маленького і зручного розміру з влаштованою збоку LED панеллю для
зручного використання з яскравим світлом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній, Метал |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Плавне регулювання яскравості |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Час роботи | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний, Вологостійкий, Пилостійкий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип діода | LED+COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 184 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 3500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 4.2 мм |
| Тип ламп | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴



