
Ручний компактний ліхтар Flashlight
360 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 31-К
+380 (68) 912-07-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний компактний ліхтар Flashlight
З вбудованим акумулятором. Кількість режимів роботи: 3 (максимальний, мінімальний, спалах)
Дальність понад 100 м
Вбудований акумулятор (порт microUSB для заряджання)
Розмір: 30 х 20 х 115 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fleshlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній, Метал |
| Дальність світлового променя | 200 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Час роботи | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний, Вологостійкий, Пилостійкий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип діода | LED+COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 184 мм |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 4.2 мм |
| Тип ламп | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴




