
Ліхтар ручний кишеньковий акумуляторний з кріпленням на ремінь
Переваги ліхтарика:
Великий ресурс роботи. Представлена модель може пропрацювати від 30 до 50 тисяч годин. Все тому, що в якості світлового елемента служить світловий діод.
споживає мало енергії, так що може довго працювати без відновлення заряду Micro USB.
стійкий до ударів корпус із металу. Крім того, самі світлодіоди набагато краще, ніж лампи розжарювання, захищені від ударів.

Характеристики:
Тип діода: XPE+COB
Матеріал: Метал
Кількість діодів: 1
Кількість режимів роботи: 4 режими (100% XPE, 50% яскравості XPE, стробоскоп, COB)
Оптичний зум: є
Живлення: 1*ак. 18650
Комплектація: ліхтарик / акумулятор 18650 / кабель USB-microUSB
Розміри: L158, голØ35, корпØ27 мм
Додаткові характеристики:
Корпус - анодований алюміній.
Пиловологозахищений.
Ударостійкий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній, Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Дальність світлового променя | 100 м |
| Режими роботи ліхтаря | Мінімальний, Миготливий, Середній, Максимальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Час роботи | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Оптичний зум, Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Вага | 90 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип діода | LED+COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 101 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Колірна температура | 3500K |
- Ціна: 280 ₴











