
Тепловентилятор - Дуйка потужний "Active Power" 2000 Вт
650 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TEP-AD-01
+380 (68) 912-07-12
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепловентилятор - Дуйка потужний "Active Power" 2000 Вт
Характеристики:
Механічне управління
Тип теплоносія електричний
Площа приміщення (рекомендована) до 20 кв.м
Потужність 2000 Вт
3 режими роботи
Індикатор роботи пристрою
Колір: білий
Розміри виробу: 267x225x135 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Active |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Індикатор роботи | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 267 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 1.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





